Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Gdańsk

Kredyt gotówkowy
- bezpłatna pomoc ekspertów!

Kredyt gotówkowy pomoże Ci nie tylko załatać dziurę w budżecie domowym, ale również rozpocząć od dawna planowany remont, umożliwi wyjazd na wymarzone wakacje, czy zakup sprzętu do domu, a nawet samochodu.

Wsparcie przy wyborze kredytu
Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Porównujemy oferty 13 banków

PKO Bank Polski Bank Pekao S.A. ING Bank Śląski Bank Millenium

Ekspert kredytowy online

Sprawdź zdolność, porównaj oferty i zapewnij sobie najtańszy kredyt.

Skontaktuj
z się ekspertem

Dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego przy kredycie gotówkowym?

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt gotówkowy. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu gotówkowego. Jak w takim razie wybrać korzystnie?

Kredyt Gdańsk
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu gotówkowego w najpopularniejszych bankach

Szukasz kredytu gotówkowego? Oszczędź wybierając najtańszy - sprawdź porównanie.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millenium
Kwota kredytu:
10 000 250 000
Okres spłaty:
1 10
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów gotówkowych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytGdansk.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy

kredytGdansk.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Gdańsk Kredyt Gdańsk

Ponad 350 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Gdańsk Kredyt Gdańsk

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych w Gdańsku w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Kredyt gotówkowy w 2022 roku - co warto wiedzieć i czy warto skorzystać

Kredyt gotówkowy Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy z ekspertem to oszczędność pieniędzy, szybki proces i minimum formalności.

Sprawdź szczegóły!

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy 2022 z ekspertem kredytowym

Jednym z najpopularniejszych produktów bankowych jest kredyt gotówkowy. Wynika to z cech tego produktu kredytowego:

 • Dostępność,
 • Możliwość wydania na dowolny cel,
 • Szybka i prosta procedura,
 • Brak zabezpieczeń,
 • Konkurencyjność – banki prześcigają się w ofertach,
 • Możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego on-line bez wychodzenia z domu,
 • Na rynku są dostępne kredyty gotówkowe od 500 zł do nawet 200 000 zł,
 • Środki mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w kilka minut, jeśli starasz się kredyt gotówkowy on-line.

We wszystkich instytucjach finansowych w Polsce znajdziesz nawet po kilka różnych ofert kredytów gotówkowych lub pożyczek gotówkowych. Jak znaleźć najlepszą ofertę? Jest na to kilka sposobów, ale najlepszy z nich to konsultacje z ekspetem kredytowym z kredygdansk.pl. Ekspert kredytowy zapyta Cię o cele i potrzeby oraz oceni Twoją sytuację finansową. Następnie przejdziecie do wyboru najkorzystniejszej oferty. Dowiedz się, jak wygląda współpraca z ekspertem kredytowym i zapoznaj się z produktem kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy – co to jest?

Opiszmy krótko kredyt gotówkowy:

 • jest to kredyt konsumencki, który możesz przeznaczyć na dowolny cel. Mogą to być wakacje, zakup sprzętu, podreperowanie budżetu domowego, remont.
 • Kwota kredytu gotówkowego zależy od Twojej zdolności kredytowej, która każdy bank wylicza na podstawie informacji o Twojej sytuacji zawodowej, finansowej i osobistej.
 • W umowie o kredyt gotówkowy znajdziesz informacje o RRSO kredytu, wysokości raty kapitałowo – odsetkowej, dniu spłaty, liczbie rat i warunkach wypłaty. Poszukaj w umowie również informacji o wakacjach kredytowych i możliwości wcześniejszej spłaty.

Współpraca z pośrednikiem finansowym – krok po kroku

Korzyści wynikających ze współpracy z ekspertem kredytowym jest bardzo dużo. Eksperci kredytowi z www.kredytgdansk.pl zapewniają profesjonalizm, komfort współpracy i dbałość o finanse klienta. Jak wyglądają konsultację z ekspertem kredytowym? Większość rzeczy możesz załatwić już na pierwszym spotkaniu:

 1. Na spotkanie przyjdź z jasno zdefiniowanym celem. Kredyt gotówkowy możesz zaciągnąć na dowolny cel. Jednak warto wiedzieć, na co chcesz wydać pieniądze z kredytu. To pomoże Ci określić jaka kwota będzie Ci potrzebna i czy będziesz w stanie ją spłacić. Warto starać się o kredyt gotówkowy na konkretny cel, po to, żeby rozsądnie zarządzać swoimi finansami.
 2. Ocena zdolności kredytowej. Pośredni kredytowy ma możliwości i narzędzia, żeby szybko sprawdzić Twoją zdolność kredytową dla wybranych banków. Każdy bank ma swój algorytm i bada zdolność kredytową w różny sposób. Różnice w ocenie zdolności kredytowej mogą sięgać kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ocena zdolności kredytowej podpowie Ci, o jaką maksymalną kwotę kredytu gotówkowego możesz się starać.
 3. Analiza ofert bankowych – główne zadanie eksperta kredytowego to pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu pożyczkowego. Jest to szczególnie ważne teraz kiedy stopy procentowe poszły mocno w górę. Wybierając najtańszy kredyt gotówkowy, pomoże zaoszczędzić Ci na odsetkach. Jednak dla niektórych osób to nie koszty będą najważniejsze, ale dostępność, proste procedury i możliwość otrzymania wyższej kwoty. Rolą eksperta kredytowego jest dobranie oferty zgodnej z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.
 4. Wniosek o kredyt gotówkowy – nie jest to skomplikowany formularz tak jak w przypadku np. kredytu hipotecznego. Mimo to warto się do niego przyłożyć. W wypełnieniu wniosku o kredyt gotówkowy pomoże ci ekspert kredytowy z kredytgdansk.pl
 5. Teraz już wystarczy czekać na decyzję kredytową. Ekspert kredytowy niezwłocznie poinformuje Cię o decyzji banku. Na szczęście na decyzję w sprawie przyznania kredytu gotówkowego nie trzeba czekać długo. Decyzję możesz otrzymać nawet w ten sam dzień. Kiedy bank podejmie decyzję pozytywną, otrzymasz informację o przyznanej kwocie kredytu i okresie kredytowania. W przypadku decyzji negatywnej pośrednik kredytowy przekaże Ci uzasadnienie banku. Możecie podjąć starania o kredyt gotówkowy w innym banku.
 6. Umowa kredytowa – pozytywna decyzja banku oznacza, że możesz się umówić w banku na podpisanie umowy. Bank może też dostarczyć Ci umowę drogą elektroniczną lub kurierem. Zapoznaj się dokładnie z zapisami umowy, a jeśli niektóre z nich okażą się dla Ciebie niezrozumiałe, poproś eksperta kredytowego o pomoc w ich wyjaśnieniu. Ekspert kredytowy może też negocjować w Twoim imieniu warunki umowy.
 7. Uruchomienie kredytu – po podpisaniu umowy kredytowej, bank przeleje środki na Twoje konto. Jest to ostatni etap, ale w przyszłości możesz kredyt gotówkowy zrestrukturyzować lub dokonać konsolidacji swoich zobowiązań. Zawsze możesz liczyć na pomoc pośrednika kredytowego z kredytgdansk.pl.

Kredyt gotówkowy – formalności i niezbędne dokumenty

Procedura bankowa w przypadku kredytu gotówkowego jest stosunkowo prosta i szybka. Jeżeli dostarczyłeś prawidłowo wypełniony wniosek i wymagane załączniki, to decyzję możesz otrzymać nawet w ten sam dzień. Ekspert kredytowy może zając się wszystkimi formalnościami w Twoim imieniu. Nasi eksperci kredytowi wypełnią prawidłowo wniosek oraz będą negocjować warunki kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy jest produktem, który nie wymaga zabezpieczeń. Czasami bank oferuje lepsze warunki, jeżeli zdecydujesz się na ubezpieczenie, proponowane przez bank.

Jakich dokumentów będziesz potrzebował?

 • Dokument tożsamości ze zdjęciem. W przypadku obcokrajowca konieczny będzie paszport oraz karta pobytu.
 • Zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu i wysokości dochodów. Czasami wystarczy Twoje oświadczenie. Jeżeli pracujesz na umowie na czas określony, bank może poprosić Cię o promesę dalszego zatrudnienia. Kiedy starasz się o kredyt gotówkowy w banku, do którego wpływa Twoje wynagrodzenie, to zaświadczenie nie będzie konieczne w każdym wypadku.
 • Zgoda współmałżonka na zaciągnięcie zobowiązania, jeśli nie macie rozdzielności majątkowej.

Jak długo będę czekał na decyzję kredytową?

Jedną z zalet kredytu gotówkowego jest krótki okres oczekiwania na decyzję. Szybka procedura to obok kosztów najważniejszy element oferty, który przesądza o wyborze przez klienta. Dlatego banki starają się podejmować decyzję kredytową jak najszybciej. Zdarza się, że decyzję otrzymasz po kilku minutach. Jeżeli złożysz wniosek kredytowy on-line w banku, w którym masz konto, cała procedura zajmie kilka chwil. Jeżeli na konto w Twoim banku wpływa Twoje wynagrodzenie, to formalności są ograniczone do minimum.

Analiza wniosku kredytowego może zająć chwile, ale równocześnie dobrze może trwać nawet kilkanaście dni. Wszystko zależy od tego, gdzie złożyłeś wniosek, o jaką kwotę się starasz i czy dostarczyłeś wszystkie załączniki. Bank na pewno dużo staranniej wniosek kredytowy na wyższą kwotę. Bank musi być pewien, że będziesz w stanie spłacać swoje zobowiązanie.

Wsparcie eksperta kredytowego jest bardzo ważne, jeśli zależy Ci na czasie. Eksperci kredytowi z kredytgdansk.pl znają dokładnie procedury we wszystkich bankach i wiedzą, jakie działania należy podjąć, żeby czas oczekiwania na decyzję, był możliwie najkrótszy. Dzięki temu załatwisz wszystko od ręki, nawet nie wychodząc z domu.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego – na jaki kredyt gotówkowy mogę liczyć?

Kredyt gotówkowy to elastyczny produkt finansowy. Możesz dobrać kwotę kredytu oraz okres kredytowania do swoich potrzeb. Środki z kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel. Banki oferują kredyty gotówkowe od 500 zł do nawet 200 000 zł. Jeżeli chcesz starać się o wysoką kwotę, musisz spełnić co najmniej trzy najważniejsze warunki:

 • Wysokie dochody,
 • Bardzo dobra zdolność kredytowa,
 • Nieskazitelna zdolność kredytowa.

O jaki maksymalny kredyt gotówkowy możesz się starać? Możesz to sprawdzić z pomocą eksperta kredytowego lub kalkulatora zdolności kredytowej. Przeprowadźmy 2 przykładowe symulacje z pomocą kalkulatora kredytowego:

1. Symulacja nr 1

 • Okres spłaty – 60 miesięcy,
 • Oprocentowanie – 9,5%,
 • Raty równe,
 • Brak innych zobowiązań kredytowych,
 • Koszty stałe – 1000 zł,
 • Miesięczny dochód gospodarstwa domowego – 5000 zł,
 • Liczba osób w GD – 1 Twoja zdolność kredytowa w tym wypadku wyniesie 107 133,36.

Przykładowa rata kredytu:

 • Bank PEKAO SA kredyt gotówkowy – pożyczka ekspresowa – 2249,47 zł
 • BNP Paribas kredyt gotówkowy – kredyt na zielone zmiany – 2307,50 zł
 • Alior Bank kredyt gotówkowy – pożyczka internetowa – 2426,16 zł

Zdarza się, że klienci zarabiają najniższa krajową. Czy mają szanse na kredyt gotówkowy? Oczywiście, że tak, choć nie będą to wysokie kwoty. Bank analizując Twoje dochody, kieruje się zasadą DIT, czy debt to income. Jest to relacja raty do dochodów.

 • Jeżeli otrzymujesz pensję minimalną lub zarabiasz poniżej średniej krajowej, to rata kredytu gotówkowego nie może przekroczyć 50% Twoich miesięcznych dochodów netto. Najniższa pensja krajowa 2022 to 2363 zł, czyli rata nie może przekroczyć 1181,5 zł. Maksymalna kwota kredytu będzie zależała również od Twoich kosztów. Jeżeli przyjmiemy, że Twoje koszty stałe to 600 zł, nie masz innych zobowiązań i żyjesz sam, to Twoja zdolność kredytowa wynosi ok. 45 000 zł, dla umowy na 4 lata. Dłuższy okres zwiększy Twoją zdolność kredytową, ale z kolei inne zobowiązania lub wyższe koszty zdecydowanie ją zmniejszą.
 • Jeżeli zarabiasz powyżej średniej krajowej, to wskaźnik DIT może wynieść nawet 60%.

Warto wspomnieć, że ostatnie podwyżki stóp procentowych znacznie obniżyły zdolność kredytową. Zdolność kredytowa spadła o 40% - 50%, nawet jeśli Twoje dochody są wysokie.

Jakie są koszty kredytu gotówkowego

Główny koszty kredytu gotówkowego to:

 • oprocentowanie, na podstawie którego bank oblicza odsetki. Bank zawsze podaje oprocentowanie nominalne w skali roku. Oprocentowanie ma największy wpływ na koszt kredytu gotówkowego, ale na całkowity koszt kredytu wpływają również inne elementy.
 • Prowizja, która jest wynagrodzeniem dla banku rozpatrzenie wniosku i udzielenie kredytu. Prowizja jest pobierana jednorazowo w dniu wypłaty z kwoty kredytu, ale może być też rozłożona na raty.
 • Ubezpieczenie, które często jest dobrowolne, ale umożliwia podpisanie umowy kredytowej na lepszych warunkach. Banki proponują wtedy niższą marżę lub kredyt bez prowizji. Stanowi zabezpieczenie dla banku na wypadek utraty pracy, zdrowia lub śmierci. W takich wypadkach ubezpieczyciel będzie spłacał kredyt za Ciebie.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego i raty kapitałowo - odsetkowe

Rata kredytu gotówkowego nazywana jest ratą kapitałowo – odsetkową. Z doświadczenia wiemy, że nasi klienci wybierają zazwyczaj raty równe. Oznacza to, że rata nie zmieni się w trakcie okresu kredytowania, chyba że dojdzie do zmiany głównych stóp procentowych.

Ważna informacja

Obecnie jesteśmy świadkami kolejnej już w tym roku podwyżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. Dokładnie 5 maja RPP podniosła stopy procentowe o 75 bp, co oznacza, że główna stopa referencyjna wzrosła do 5,25%. Kredytobiorcy muszą się liczyć z kolejnymi podwyżkami rat kredytów.

Na ratę kredytu gotówkowego składa się kapitał i odsetki. Na początku spłacasz głównie odsetki, ale w miarę upływu czasu część kapitałowa jest coraz większa. Możesz wybrać również raty malejące. Jest to dobra opcja, gdy masz wysoką zdolność kredytową i dobrze zarabiasz. Początkowe raty są bardzo wysokie i maleją z czasem. Dzięki temu szybciej spłacasz kapitał, co powoduje, że odsetki i koszty kredytu są dużo niższe.

Raty kredytu gotówkowego możesz sprawdzić z pomocą eksperta kredytowego Gdańsk lub skorzystać z kalkulatora rat kredytów gotówkowych. Jest to proste w obsłudze narzędzie, które znajdziesz w Internecie. Symulacja przeprowadzona z pomocą kalkulatora rat kredytu gotówkowego jest oczywiście orientacyjna, ale da Ci ogólny pogląd na sytuację. Oferta banku może okazać się inna, ponieważ każdy bank podchodzi do swoich klientów indywidualnie.

Oprocentowanie kredytu może być stałe lub zmienne. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety. Oprocentowanie zmienne jest korzystne, gdy spodziewamy się obniżek stóp procentowych. Obecnie na wygranej pozycji są klienci, którzy jakiś czas temu zdecydowali się na oprocentowanie stałe. Mogą spać spokojnie, ponieważ podwyżki stop procentowych ich nie dotyczą Mamy za sobą osiem podwyżek stóp procentowych, co niekorzystnie odbija się na ratach ze zmiennym oprocentowaniem.

Stałe oprocentowanie dotyczy przede wszystkim kredytów na krótki okres. Natomiast dla kredytów o dłuższym okresie banki oferują oprocentowanie zmienne.

Rodzaje kredytów gotówkowych

Najbardziej popularne są następujące rodzaje kredytów gotówkowych:

 • Kredyt konsumpcyjny, który możesz przeznaczyć na dowolny cel. Kredyt spłacasz w ratach kapitałowo – odsetkowych.
 • Kredyt odnawialny w rachunku, limit w rachunku. Bank przyznaje Ci do wykorzystania dodatkowe środki na koncie. Wysokość limitu zależy od Twojej zdolności kredytowej. Po każdej wypłacie Twój limit się zmniejsza o wypłaconą kwotę, a po wpłacie ulega odnowieniu do kwoty przyznanego limitu.
 • Karta kredytowa jest bardzo wygodną formą kredytu. Bank przyznaje Ci środki o wykorzystania, które możesz wykorzystać w części lub w całości Co miesiąc jesteś zobowiązany do uregulowania kwoty minimalnej. Kiedy spłacisz kwotę, którą wykorzystałeś, to wtedy znowu masz do wykorzystania cały limit. Karta kredytowa jest wyżej oprocentowana od standardowego kredytu gotówkowego.

Spłata kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy spłacasz zgodnie z harmonogramem, który jest integralną częścią umowy. Harmonogram zawiera informacje o wysokości rat, dniu spłaty raty i liczbie rat. Raty kredytu wpłacasz na rachunek wskazany w umowie. Jeżeli dobrałeś kredyt gotówkowy adekwatnie do swoich możliwości, to nie powinieneś mieć problemów z jego spłatą. W trakcie spłaty kredytu możesz wystąpić o wakacje kredytowe lub nadpłacać raty:

 • Nadpłata kredytu gotówkowego. Jeżeli dysponujesz nadwyżkami finansowymi, to warto pomyśleć o nadpłacie kredytu. Dzięki temu zmniejszysz koszty odsetkowe. Nadpłata polega na wpłacaniu wyższych kwot, od tych, które są wskazane w harmonogramie. Warto przeczytać regulamin banku, w którym planujesz zaciągnąć kredyt gotówkowy i znaleźć informację, czy nadpłata kredyt gotówkowego jest możliwa. Dowiedz się również, czy bank pobiera prowizję za każdą nadpłatę. Nie zawsze taka opcja będzie opłacalna. Możesz również zacząć spłacać podwójne raty, ale pamiętaj, żeby poinformować o tym bank. Tym sposobem spłacisz kredyt szybciej i zapłacisz mniej odsetek.
 • Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego. Każdy kredytobiorca chce się pozbyć swojego zobowiązania jak najszybciej. Kiedy będziesz dysponował dodatkową gotówką, możesz pomyśleć o wcześniejszej spłacie kredytu gotówkowego. Pamiętaj jednak, że wiele banków pobiera prowizję za wcześniejszą spłatę. Sprawdź, czy prowizja nie będzie wyższa od oszczędności na odsetkach. Wtedy całą operacją będzie nieopłacalna. Korzystniej będzie wtedy spłacić kredyt gotówkowy zgodnie z harmonogramem.
 • Wakacje kredytowe a kredyt gotówkowy. Zajmijmy się teraz sytuacją odwrotną, a mianowicie problemami finansowymi w trakcie spłaty kredytu gotówkowego. Każdy z nas może się znaleźć w takiej sytuacji. Nie wpadaj w panikę i jak najszybciej skontaktuj się z bankiem. Jeżeli do tej pory spłacałeś swoje raty w terminie i jesteś wiarygodnym klientem, to bank zaproponuje Ci wakacje kredytowe. Oznacza to, że przez określony czas nie będziesz płacić rat lub będziesz płacił same odsetki. Wakacje kredytowe mogą trwać nawet 6 miesięcy. Oczywiście będziesz musiał uregulować zaległości. Masz dwie możliwości. Pierwsza z nich to wydłużenie okresu spłaty, a druga polega na dopisaniu zaległych kwot do pozostałych rat. Tylko w wyjątkowych sytuacjach banki zgadzają się na umorzenie całości lub części zobowiązania kredytowego, ale jeżeli jesteś w bardzo ciężkiej sytuacji, możesz złożyć stosowny wniosek.

Jak wygląda umowa kredytu gotówkowego

Zacznijmy od tego, że umowa o kredyt gotówkowy ma charakter cywilno-prawny. Oznacza to, że podlega pewnym procedurom, bez których taka umowa byłaby nieważna. Przede wszystkim umowa o kredyt gotówkowy powinna być sporządzona w dwóch egzemplarzach i być podpisana przez dwie strony. Kredytobiorca i kredytodawca powinni otrzymać po jednym egzemplarzu.

Jakie informacje znajdziesz w umowie kredytu gotówkowego? Eksperci kredytowi podpowiadają:

 • Dane kredytodawcy i kredytobiorcy,
 • Kwota kredytu gotówkowego,
 • Oprocentowanie kredytu,
 • Zasady zmiany oprocentowania z informacją, w jakich wypadkach może dojść do takiej zmiany,
 • Informacje o rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania kredytu (RRSO) i o całkowitym koszcie kredytu,
 • Harmonogram spłaty kredytu informujący o wysokości raty i dniu spłaty,
 • Informacje o wymaganych i ustanowionych zabezpieczeniach,
 • Opis procedury w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu gotówkowego wraz z informacją o opłatach za wcześniejszą spłatę,
 • Obowiązkowa klauzula informacyjna o możliwości odstąpienia od umowy kredytu.

Bank ma obowiązek przygotować umowę kredytową i dostarczyć ją klientowi wraz z obowiązującymi klauzulami i niezbędnymi załącznikami.

Kredyt gotówkowy online

Banki podobnie jak inne instytucje i przedsiębiorstwa idą z duchem postępu i wykorzystują w swojej pracy Internet i nowoczesne technologie. Dzięki temu procedury bankowe są szybsze i łatwiejsze. Coraz więcej rzeczy związanych z finansami można załatwić z domu. Klienci cenią sobie komfort i swobodę, stąd coraz większa popularność kredytów gotówkowych on-line.

Pamiętaj jednak, że szybko nie zawsze znaczy dobrze. Kredyt gotówkowy należy wybrać mądrze, tym bardziej że oprocentowanie kredytów rośnie obecnie z miesiąca na miesiąc. Z pomocą doradcy kredytowego Gdańsk wybierz najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dla siebie. Różnica na odsetkach może być naprawdę duża. W pierwszym kroku możesz sprawdzić koszty kredytu gotówkowego i wysokość raty, korzystając z kalkulatora kredytów gotówkowych. Kiedy podejmiesz decyzję, możesz wysłać wniosek o kredyt gotówkowy on-line. Sam wniosek internetowy jest bardzo prosty i wypełnienie go, nie powinno zająć Ci więcej niż kilka czy kilkanaście minut. We wniosku kredytowym online podajesz następujące informacje:

 • swoje dane,
 • wysokość uzyskiwanych dochodów,
 • stałe wydatki,
 • liczba osób na utrzymaniu,
 • kwota innych zobowiązań,
 • kwota kredytu gotówkowego,
 • proponowany okres spłaty.

Kiedy już wyślesz wniosek, skontaktuje się z Tobą doradca z banku. Najczęściej możesz oczekiwać telefonu nawet w tym samym dniu. Kiedy udzielisz doradcy dokładnych informacji i doślesz wymagane przez bank dokumenty, analitycy bankowi zaczną sprawdzać Twoją zdolność kredytową i wiarygodność kredytową. Czasami bank prosi o przelani symbolicznej kwoty z Twojego konta celem weryfikacji. Polecamy kredyt gotówkowy on-line ze względu na proste i szybkie procedury. Warto się zastanowić nad taką opcją w macierzystym banku. Wtedy cały proces przebiegnie jeszcze szybciej.

Bank sprawdzi Twoją wiarygodność finansową w BIK. Musisz jednak wyrazić na to swoją zgodę. Kiedy nie udzielisz zgody na weryfikację stanu swoich zobowiązań w bazach dłużników, bank odmówi przyznania Ci kredytu.

Zalecamy naszym klientom, żeby zawsze składali 2-3 wnioski kredytowe, a następnie wybrali najkorzystniejszą ofertę. Jednak nie przesadź z liczbą wniosków, ponieważ każdy z nich obniża Twoją zdolność kredytową.

Może się zdarzyć, że kredyt gotówkowy nie będzie Ci jednak potrzebny lub znajdziesz lepszą ofertę. Masz prawo w ciągu 14 dni odstąpić od umowy kredytowej bez dodatkowych kosztów.

Wybrane oferty kredytów gotówkowych

Eksperci kredytowi z kredytgdansk.pl przygotowali zestawienie najkorzystniejszych ofert kredytów gotówkowych przy następujących założeniach:

• kwota kredytu: 20 000 zł, • okres spłaty: 60 miesięcy.

Nazwa banku     Oprocentowanie     RRSO     Prowizja     Rata     Całkowita kwota do spłaty
Alior Bank    8,69%  9,04% 0% 412,16 zł     24 729,71 zł
Citi Handlowy     7,85% 9,49% 2,99%  416,18 zł 24 970,74 zł
Bank PEKAO    9,49%     9,91%  0% 419,94 zł 25 196,34 zł
BNP Paribas     10,59% 11,12% 0% 430,77 zł 25 846,34 zł
Santander Consumer Bank     9,99%     12,01%   3,29% 438,82 zł 26 329,24 zł
PKO BP     10,50% 17,04% 12,74%   484,65 zł 29 078,76 zł
ING Bank     9,74%     17,99% 0% 493,35 zł 29 600,71 zł

 

Kredyt gotówkowy
z kredytGdansk.pl

Oceń nas!


4,8 /5 (6711 ocen)

Oceń nasze usługi